Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

INSTRUKTORZY

POZNAJ NAS

Błonia Sport to miejsce tworzone przez ludzi z pasją do sportu.

To właśnie oni przygotowują dla Państwa wszystkie zajęciai dbają o to aby zakładane cele były możliwie najlepiej osiągane.

Nikola Surowiec

Instruktorka

Studentka Fizjoterapii i miłośniczka sportu. Od dziecka trenowała lekkoatletykę, jazdę konną a później sporty siłowe. Wiedzę z odbytych kursów i szkoleń oraz studiowanego kierunku łączy, by móc pomagać swoim podopiecznym w uzyskaniu upragnionej sylwetki. Podczas treningów zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń oraz ich odpowiedni dobór, by w bezpieczny sposób wzmocnić i wyrzeźbić Twoje ciało. Na zajęciach zaraża pozytywną energii i motywuje do wspólnych ćwiczeń.

Angelika Kulisch

Instruktorka Fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Przez dziesięć lat trenowała kolarstwo, co zapoczątkowało jej przygodę z aktywnością fizyczną. Dzięki profesjonalnemu sztabowi, z jakim pracowała, zdobyła dużą wiedzę oraz motywację do jej pogłębiania. Ukończyła wiele kursów z zakresu treningu i odżywiania. Została instruktorką narciarstwa, łyżwiarstwa, nordic walking, siatkówki, kolarstwa, odnowy biologicznej oraz trenerką pływania. Jako pasjonatka kolarstwa uwielbia nabijać kilometry na rowerze. Podczas zajęć kieruję się aspektami prozdrowotnymi, a najważniejszym elementem jest zadowolenie po ukończonych ćwiczeniach.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.