Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

INSTRUKTORZY

POZNAJ NAS

Błonia Sport to miejsce tworzone przez ludzi z pasją do sportu.

To właśnie oni przygotowują dla Państwa wszystkie zajęciai dbają o to aby zakładane cele były możliwie najlepiej osiągane.

Nikola Surowiec

Instruktorka Fitness

Studentka Fizjoterapii i miłośniczka sportu. Od dziecka trenowała lekkoatletykę, jazdę konną a później sporty siłowe. Wiedzę z odbytych kursów i szkoleń oraz studiowanego kierunku łączy, by móc pomagać swoim podopiecznym w uzyskaniu upragnionej sylwetki. Podczas treningów zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń oraz ich odpowiedni dobór, by w bezpieczny sposób wzmocnić i wyrzeźbić Twoje ciało. Na zajęciach zaraża pozytywną energii i motywuje do wspólnych ćwiczeń.

Angelika Kulisch

Instruktorka Fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Przez dziesięć lat trenowała kolarstwo, co zapoczątkowało jej przygodę z aktywnością fizyczną. Dzięki profesjonalnemu sztabowi, z jakim pracowała, zdobyła dużą wiedzę oraz motywację do jej pogłębiania. Ukończyła wiele kursów z zakresu treningu i odżywiania. Została instruktorką narciarstwa, łyżwiarstwa, nordic walking, siatkówki, kolarstwa, odnowy biologicznej oraz trenerką pływania. Jako pasjonatka kolarstwa uwielbia nabijać kilometry na rowerze. Podczas zajęć kieruję się aspektami prozdrowotnymi, a najważniejszym elementem jest zadowolenie po ukończonych ćwiczeniach.

Katarzyna Żmuda

Instruktorka Fitness

Trener Personalny i Instruktor zajęć grupowych. Od lat związana z siłownią i wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Dzięki licznym szkoleniom oraz zgłębianiu wiedzy od najlepszych w branży fitness pragnie propagować aktywny tryb życia. We współpracy z drugim człowiekiem ważna jest dla niej prawidłowa technika wykonywania ruchu oraz świadomość ciała. Pragnie aby ludzie zrozumieli swoje ciało przy tym świetnie się bawiąc i spędzając miło czas. Uwielbia gotowanie i zgłębianie wiedzy z zakresu dietetyki i odżywiania. Na zajęciach dzieli się dobrą energią i motywacją.

Agnieszka Rewilak - Wyspa Jogi

Instruktorka Jogi 

Ukończyła kurs jogi hatha/ vinyasa w 5 Elements – Międzynarodowej Szkole Jogi (RYT-200 wg Yoga Alliance). Ukończyła też kurs pilates MAT1. Od ponad 15 lat praktykuje jogę wg nauk Iyengara i często uczestniczy w warsztatach nauczycieli tej metody. Od dawna interesuje się i szkoli w technikach relaksacji i medytacji, w tym i masażu. Wszystkie metody pracy z ciałem sprawdza najpierw na sobie, a następnie wdraża w program zajęć. Wierzy, że czucie i świadomość ciała są ważniejsze niż jego zakresy, a cierpliwością i wyrozumiałością można osiągnąć wiele. Uczestniczy w odosobnieniach medytacyjnych. Jest w trakcie studium psychologii zorientowanej na proces i kursu terapeuty jogą. Uwielbia się uczyć, podróżować, twórczo gotować, chodzić po górach, pływać. Czyta dużo książek lub je tłumaczy.

Sylwia Fundanicz

Instruktorka Zumby

Instruktorka Zumby® Fitness , Zumby® Toning oraz Zumby® Kids&Jr. Zumba to nie tylko  praca ale przede wszystkim pasja i ogromna miłość do tego programu fitness. Połączenie tańca z ćwiczeniami, gorąca, rytmiczna muzyka, proste kroki, łatwe do powtórzenia układy powodują, że na zajęciach można odpłynąć, zapomnieć o całym świecie, poczuć moc endorfin, uśmiechać się, a przy tym wszystkim spalać kalorie. Zumba daje możliwość poznania fantastycznych ludzi i uwaga…mocno uzależnia…

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.