Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

INSTRUKTORZY

POZNAJ NAS

Błonia Sport to miejsce tworzone przez ludzi z pasją do sportu.

To właśnie oni przygotowują dla Państwa wszystkie zajęciai dbają o to aby zakładane cele były możliwie najlepiej osiągane.

Angelika Kulisch

Instruktorka Fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Przez dziesięć lat trenowała kolarstwo, co zapoczątkowało jej przygodę z aktywnością fizyczną. Dzięki profesjonalnemu sztabowi, z jakim pracowała, zdobyła dużą wiedzę oraz motywację do jej pogłębiania. Ukończyła wiele kursów z zakresu treningu i odżywiania. Została instruktorką narciarstwa, łyżwiarstwa, nordic walking, siatkówki, kolarstwa, odnowy biologicznej oraz trenerką pływania. Jako pasjonatka kolarstwa uwielbia nabijać kilometry na rowerze. Podczas zajęć kieruję się aspektami prozdrowotnymi, a najważniejszym elementem jest zadowolenie po ukończonych ćwiczeniach.

Katarzyna Żmuda

Instruktorka Fitness

Trener Personalny i Instruktor zajęć grupowych. Od lat związana z siłownią i wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Dzięki licznym szkoleniom oraz zgłębianiu wiedzy od najlepszych w branży fitness pragnie propagować aktywny tryb życia. We współpracy z drugim człowiekiem ważna jest dla niej prawidłowa technika wykonywania ruchu oraz świadomość ciała. Pragnie aby ludzie zrozumieli swoje ciało przy tym świetnie się bawiąc i spędzając miło czas. Uwielbia gotowanie i zgłębianie wiedzy z zakresu dietetyki i odżywiania. Na zajęciach dzieli się dobrą energią i motywacją.

Agnieszka Rewilak - Wyspa Jogi

Instruktorka Jogi 

Ukończyła kurs jogi hatha/ vinyasa w 5 Elements – Międzynarodowej Szkole Jogi (RYT-200 wg Yoga Alliance). Ukończyła też kurs pilates MAT1. Od ponad 15 lat praktykuje jogę wg nauk Iyengara i często uczestniczy w warsztatach nauczycieli tej metody. Od dawna interesuje się i szkoli w technikach relaksacji i medytacji, w tym i masażu. Wszystkie metody pracy z ciałem sprawdza najpierw na sobie, a następnie wdraża w program zajęć. Wierzy, że czucie i świadomość ciała są ważniejsze niż jego zakresy, a cierpliwością i wyrozumiałością można osiągnąć wiele. Uczestniczy w odosobnieniach medytacyjnych. Jest w trakcie studium psychologii zorientowanej na proces i kursu terapeuty jogą. Uwielbia się uczyć, podróżować, twórczo gotować, chodzić po górach, pływać. Czyta dużo książek lub je tłumaczy.

Sylwia Fundanicz

Instruktorka Zumby

Instruktorka Zumby® Fitness , Zumby® Toning oraz Zumby® Kids&Jr. Zumba to nie tylko  praca ale przede wszystkim pasja i ogromna miłość do tego programu fitness. Połączenie tańca z ćwiczeniami, gorąca, rytmiczna muzyka, proste kroki, łatwe do powtórzenia układy powodują, że na zajęciach można odpłynąć, zapomnieć o całym świecie, poczuć moc endorfin, uśmiechać się, a przy tym wszystkim spalać kalorie. Zumba daje możliwość poznania fantastycznych ludzi i uwaga…mocno uzależnia…

Sara Drwal

Instruktorka zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci

studentka Wychowania Fizyczne ze specjalnością trener personalny, na krakowskim AWFie. Od niespełna 8 lat trenuje lekką atletykę, wcześniej w klubie MLUKS Tarnów, aktualnie w KS AZS AWF Kraków. Sport od zawsze towarzyszył jej w życiu; Sara lubi spędzać czas aktywnie, czy to przez wędrówki górskie, bieganie, jazdę na rowerze itp. W pracy szczególnie ceni sobie kontakt z drugą osobą, zwłaszcza lubi pracować z dziećmi. Posiada doświadczenie jako wychowawca kolonijny, gdzie również prowadziła zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży.

Podczas zajęć udaje jej się łączyć dobrą zabawę z uświadamianiem klientom jak ważne jest dbanie o własne ciało.

Piotr Pieniążek

Instruktor jogi

po kursie nauczycielskim Yoga Alliance RYT 200 „Joga Centrum 200h Teacher Training”. Miłośnik sportu, ruchu, stawiania sobie wyzwań i bicia rekordów. Największe rekordy bije w ilości godzin, spędzonych na praktyce jogi. Stara się do wszystkiego podchodzić z uśmiechem i dystansem. W wolnym czasie studiuje psychologię. Jest też instruktorem fitness, uzdrowicielem Reiki i autorem książki „Pierwsza książka, której to Ty nadajesz tytuł”. Jest również inżynierem automatyki i robotyki, szczęśliwym, że miał wystarczająco dużo odwagi, żeby jej nie kontynuować. Jego przeszłość sportowa to siatkówka plażowa, w którą grał 8 lat, co dało mu bardzo wiele, jeśli chodzi o świadomą pracę z ciałem.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.