Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

ZAJĘCIA

Nowość w naszej ofercie na lato,
Zajęcia w plenerze;
Nordic Walking oraz Błonia Activ na trawie

Chcesz poćwiczyć na trawie pod gołym niebem z naszymi instruktorkami, lub na jednej z naszych sal, gdy aura nie sprzyja zajęciom w plenerze? Zapraszamy wszystkich na zajęcia Błonia Activ na trawie lub na sali. Posiadamy dwie sale fitness oraz własny teren zielony, a położenie naszego obiektu w sąsiedztwie Błoń, Lasku Wolskiego, czy rzeki Rudawy, zaprasza do aktywności z kijkami. Nasze instruktorki zapewnią Wam fachową opiekę. Gwarantujemy grupy max. 6 osobowe.

Błonia Sport Fitness to miejsce wyjątkowe, stworzone z myślą o Tobie.

Nie ważne ile masz lat, czy jesteś przyszłą mamą, czy masz problemy z kręgosłupem, stawami, czy po prostu chcesz poczuć się dobrze w swoim ciele.  W Błonia Fitness każdy nasz Gość jest dla nas najważniejszy.

Dysponujemy dwoma komfortowymi salami fitness, w których codziennie odbywają się zajęcia fitness o różnym poziomie zaawansowania, dostosowane do różnych grup wiekowych.

Nasi instruktorzy dobiorą dla Ciebie odpowiedni rodzaj treningu i następnie zadbają o to, by Twoje założenia zostały spełnione.

Zapraszamy na pierwsze, bezpłatne zajęcia.

BŁONIA ACTIV

Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie wszystkich mięśni naszego ciała. Intensywne ćwiczenia wzmacniające, poprzedzone aerobową rozgrzewką, która pomaga w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej.

BŁONIA ROLLERY

Zajęcia polegające na rozluźnianiu i rozmasowaniu danych partii mięśniowych. Zajęcia prowadzone przy muzyce za pomocą rollerów.

FUNKCJONALNOŚĆ

Zajęcia siłowo wytrzymałościowe, prowadzone z dodatkowym sprzętem takim jak: taśmy Thera Band, talerze czy piłki. Łączące w sobie elementy treningu siłowego oraz funkcjonalnego, pozwalające przywrócić odpowiednią koordynację ruchów i polepszyć komunikację między układem nerwowym i mięśniowym. Zwiększają one koncentrację, czas reakcji i świadomość własnego ciała. Polecane szczególnie po kontuzjach, przy siedzącym trybie życia i wadach postawy.

HARMONIA

Zajęcia relaksujące zarówno ciało jak i umysł. Prowadzone przy akompaniamencie spokojnych i harmonijnych dźwięków. Trening angażujący całe ciało, poprawiający stabilizację, wzmacniający kręgosłup i rzeźbiący sylwetkę. Głęboko odprężający i rozluźniający oraz pozwalający skupić się na swoim wnętrzu.

MORNING HIIT

Zajęcia będące rodzajem treningu cardio z sekwencjami interwałowymi, które mają na celu maksymalnie rozbudzić i rozkręcić metabolizm oraz dodać energii na cały dzień. Do ćwiczeń wykorzystywane są dodatkowe obciążenia oraz ciężar własnego ciała.

NORDIC WALKING

Nordic walking to ogólnodostępna aktywność prozdrowotna dla każdego, bez względu na wiek i poziom sprawności ruchowej. Nordic Walking angażuje do 90 % mięśni całego ciała. Sekret chodzenia polega na umiejętnym odepchnięciu się specjalnymi kijkami od podłoża i zaangażowaniu górnych partii mięśniowych przy jednoczesnym odciążeniu stawów skokowych, kolanowych, bioder i kręgosłupa.

STRETCHING

Zajęcia rozciągające, które wpływają na uelastycznienie mięśni oraz ścięgien, pomagające zwiększyć zakres pracy w stawach. Regularny stretching pozwoli na długo zachować młodość ciała.

ZDROWA JA

To trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa oraz dbanie o poprawną wyprostowaną postawę i zgrabną sylwetkę. Podczas zajęć wykonywane są ćwiczenia wzmacniające, równoważne, rozluźniające, mobilizujące i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe odpowiadające za prawidłową postawę. Zajęcia zmniejszają stres. Uczymy się na nich prawidłowych pozycji podczas siedzenia.

ZAJĘCIA TANECZNE

LatinFit | Reggaeton | SENSSI
Jeżeli jesteś zainteresowana udziałem w zajęciach tanecznych, wypełnij proszę poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, celem umówienia terminu zajęć.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.