Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

INSTRUKTORZY

POZNAJ NAS

Błonia Sport to miejsce tworzone przez ludzi z pasją do sportu.

To właśnie oni przygotowują dla Państwa wszystkie zajęcia i dbają o to, aby zakładane cele były możliwie najlepiej osiągane.

Natalia Korzec

Prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 rż.

Studentka na krakowskim AWF ze specjalizacją trener personalny. Od 16 lat związana ze sportami walki takimi jak karate i kickboxing. Zdobyty tytuł instruktora karate oraz stopień mistrzowski pozwala na przekazanie odpowiedniej wiedzy z zakresu ogólnorozwojowego, jak i zachowania dyscypliny. Łączy zainteresowania z psychologii sportu, jazdy na rolkach oraz aktywnym spędzaniem czasu. Doświadczenie w pracą z dziećmi i młodzieżą zdobyła na obozach sportowych, koloniach oraz pracy w przedszkolach. Jej głównym celem jest przekazanie jak najwięcej ucząc poprzez zabawę, rozwijając kreatywność i uśmiech.

Natalia Kęćko


Karateka, studentka psychologii, pasjonatka psychologii sportu, a przede wszystkim pracy z drugim człowiekiem (w każdym wieku :). Od dziecka pielęgnuje w sobie zamiłowanie do treningu – od karate, przez bieganie, po ćwiczenia motoryczne i fitness. W pracy z dziećmi oraz z dorosłymi zależy jej na wsłuchaniu się w potrzeby drugiej osoby. Poza salą treningową stawia na rolę prostych form codziennej aktywności fizycznej i takim podejściem stara się zarażać innych. Kraków ceni sobie za bliskość do górskich szlaków. 

Sara Drwal

Instruktorka zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci

studentka Wychowania Fizyczne ze specjalnością trener personalny, na krakowskim AWFie. Od niespełna 8 lat trenuje lekką atletykę, wcześniej w klubie MLUKS Tarnów, aktualnie w KS AZS AWF Kraków. Sport od zawsze towarzyszył jej w życiu; Sara lubi spędzać czas aktywnie, czy to przez wędrówki górskie, bieganie, jazdę na rowerze itp. W pracy szczególnie ceni sobie kontakt z drugą osobą, zwłaszcza lubi pracować z dziećmi. Posiada doświadczenie jako wychowawca kolonijny, gdzie również prowadziła zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży.

Podczas zajęć udaje jej się łączyć dobrą zabawę z uświadamianiem klientom jak ważne jest dbanie o własne ciało.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.