Zajęcia Błonia Kids

Zajęcia ogólnorozwojowe
Błonia Kids

Sport i zabawa to niezbędny element rozwoju każdego dziecka. Nasze zajęcia sportowe skierowane są do dzieci od 3 roku życia. Podstawą naszej działalności Błonia Kids, to zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej, prowadzone w grupach wiekowych dzieci od 3-7 lat. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z doświadczeniem trenerskim.

Podczas zajęć Błonia Kids, dzieci ćwiczą zręczność, zwinność i sprawność motoryczną, nabierają pewności siebie. Przełamują bariery własnego ciała. Okres przedszkolny jest idealnym czasem na wyrównanie różnic w potencjale ruchowym z którym się rodzimy, dlatego budowanie sprawności u najmłodszych jest tak ważne. Ponadto podczas zajęć wplatamy elementy gimnastyki korekcyjnej, kształtującej prawidłową postawę dziecka. Zajęcia Błonia Kids to idealna zaprawa do wszystkich dyscyplin sportowych.

Nasz pogram obejmuje poznawanie różnych dyscyplin sportowych związanych z aktualną porą roku. Mamy do dyspozycji profesjonalne sprzęty i akcesoria: poręcze, kształtki, równoważnie, kółka gimnastyczne, linę i drabinkę, ściankę wspinaczkową oraz materace, na których fikołki i przewroty są tylko i wyłącznie radością. Zajęcia gimnastyki prowadzone są przez profesjonalistów: fizjoterapeutów, instruktorów, trenerów i odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, w podziale na grupy wiekowe od 3 do 7 lat. Zajęcia trwają 55 minut.

Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia.

Rozpoczynamy zapisy na zajęcia nowych grup 3-7 lat. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, to prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY