Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

LATINO LADY

Jako, że na naukę tańca i odkrywanie samej siebie nigdy nie jest za późno, podczas zajęć Latino Lady gwarantujemy, iż rozbudzicie swoje ciało, a to za sprawą ekspresyjnej i niezwykle zmysłowej: rumbie, bachacie, a także żywiołowej cha-chy, salsie, sambie czy wreszcie elementom tańca brzucha. Charakterystyczne dla tańców latynoamerykańskich ruchy oraz niezwykle istotna izolacja górnej partii ciała od dolnej sprawiają, że zajęcia Latino Lady to forma aktywnego wypoczynku, angażującego całe ciało. Dzięki nim poprawicie Panie swoją kondycję, uelastycznicie ciało i nauczycie się swobodnie i z niezwykłą gracją poruszać się w rytm muzyki. Tempo naszych zajęć pozostaje dostosowane do uczestniczek tak, by nauka tańców latino przynosiła radość i dodawała energii do działania.

 

Zajęcia prowadzi tancerka i instruktorka tańca Ania.

Wtorki o 17.00

ZAPISY

GDZIE JESTEŚMY

Latino Lady

Jako, że na naukę tańca i odkrywanie samej siebie nigdy nie jest za późno, podczas zajęć Latino Lady gwarantujemy iż rozbudzicie swoje ciało, a to za sprawą ekspresyjnej i niezwykle zmysłowej: rumbie, bachacie, a także żywiołowej cha-chy, salsie, sambie czy wreszcie elementom tańca brzucha.

Charakterystyczne dla tańców latynoamerykańskich ruchy oraz niezwykle istotna izolacja górnej partii ciała od dolnej sprawiają, że zajęcia Latino Lady to forma aktywnego wypoczynku, angażującego całe ciało.

Dzięki nim poprawicie Panie swoją kondycję, uelastycznicie ciało i nauczycie się swobodnie i z niezwykłą gracją poruszać się w rytm muzyki. Tempo naszych zajęć pozostaje dostosowane do uczestniczek tak, by nauka tańców latynoamerykańskich przynosiła radość i dodawała energii do działania.

ZAPISY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.