Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

TENIS

Błonia Sport to największy, nowoczesny obiekt tenisowy w Krakowie. Posiadamy aż 8 kortów tenisowych, w skład których wchodzą: 4 korty o nawierzchni twardej oraz 4 korty ze sztuczną mączką. Nasze boiska dostosowane są do gry zarówno zawodniczej, jak i rekreacyjnej. Dysponujemy również salą fitness, na której przeprowadzane są treningi. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne oraz grupowe, dla dzieci oraz dorosłych, prowadzone przez licencjonowanych trenerów PZT. Przygotowaliśmy treningi dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania, tak aby mogli oni rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne, jak i taktyczne.

Poza zajęciami, będziemy również organizować turnieje, ligi, obozy,
półkolonie oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Dla Państwa wygody, na terenie obiektu znajduje się serwis rakiet oferujący również możliwość testowania najnowszych modeli firmy HEAD® oraz zakup niezbędnych artykułów tenisowych. Posiadamy własny parking mieszczący ponad 100 samochodów. Nasz obiekt posiada nowoczesne zaplecze sanitarne: szatnie, prysznice i toalety. W pobliżu znajduje się restauracja: Błonia Bistro, która ugości Państwa po intensywnym treningu. W niedługim czasie w Błonia Sport pojawi się również kawiarenka z  świeżo mieloną kawą.

Zapraszamy!

4 korty ze sztuczną trawą – Red Court Advantage

Sztuczna Mączka “Advantage RedCourt” jest nowoczesnym rozwiązaniem łączącym zalety nawierzchni syntetycznych, jak sztuczna trawa i naturalnych, jak mączka ceglana. Specyfika gry jest prawie taka sama jak na tradycyjnych kortach z mączki ceglanej; gracze mogą dokonywać zwrotów, obrotów i ślizgów jak na naturalnej mączce.

4 korty hard court – Confosport

System wykonywany ma macie gumowej Spormat, elastyczny, bezpieczny i komfortowy,dający gładką i estetyczną nawierzchnię. Nawierzchnia była używana podczas turniejów Davis Cup i Fed Cup. Posiada certyfikat ITF – kategoria 3 (medium).

ZAREZERWUJ KORT NA SEZON ZIMOWY

KONTAKT

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.