Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

O NAS

Błonia Sport to nowoczesny, największy obiekt tenisowy w Krakowie. Posiadamy aż 8 kortów tenisowych, w skład których wchodzą 4 korty o nawierzchni twardej oraz 4 ze sztuczną mączką. Nasze boisko do piłki nożnej,  dostosowane jest do gry zarówno zawodniczej jak i rekreacyjnej. Dysponujemy również salami fitness, na której prowadzimy treningi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne oraz grupowe,  dla dzieci jak i dorosłych, prowadzone przez naszych licencjonowanych trenerów PZT. Przygotowaliśmy treningi dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania, tak aby mogli oni rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i taktyczne.

Poza zajęciami, będziemy również organizować turnieje, ligi, obozy,
półkolonie oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Dla Państwa wygody, na terenie obiektu znajduje się serwis rakiet oferujący również możliwość testowania najnowszych modeli firmy HEAD® oraz zakup niezbędnych artykułów tenisowych. Posiadamy własny parking mieszczący ponad 100 samochodów. W pobliżu znajduje się restauracja „Błonia Bistro”, która ugości Państwa po intensywnym treningu. W niedługim czasie w Błonia Sport pojawi się również kawiarenka ze świeżo mieloną kawą.

Nad całością czuwa Hubert Paszkowski – manager/trener tenisa.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy parking przeznaczony dla 100 samochodów.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.