Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

O NAS

Błonia Sport to nowoczesny, największy obiekt tenisowy w Krakowie. Posiadamy 7 kortów tenisowych, w skład których wchodzą 3 korty o nawierzchni twardej, 4 ze sztuczną mączką oraz 4 korty do gry w badmintona. Nasze boisko do piłki nożnej,  dostosowane jest do gry zarówno zawodniczej jak i rekreacyjnej. Dysponujemy również salami fitness, na której prowadzimy treningi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci jak i dorosłych, prowadzone przez naszych licencjonowanych trenerów PZT, w ramach prowadzonej przez nas Akademii Tenisa Błonia Sport. Przygotowaliśmy treningi dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania, tak aby mogli oni rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i taktyczne.

Poza zajęciami, organizujemy turnieje, ligi, 
półkolonie, tenisowe przyjęcia urodzinowe dla dzieci oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Dla Państwa wygody, na terenie obiektu znajduje się serwis rakiet oferujący również możliwość testowania najnowszych modeli firmy HEAD® oraz zakup niezbędnych artykułów tenisowych.
 Na terenie obiektu Błonia Sport, znajduje się kawierenka, gdzie mogą Państwo skosztować świeżo mielonej kawy lub aromatycznej herbaty. W pobliżu znajduje się restauracja „Błonia Bistro”, która ugości Państwa po intensywnym treningu.

Nad całością czuwa Hubert Paszkowski – manager/trener tenisa.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy parking przeznaczony dla 100 samochodów.

KONTAKT

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.