Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

PÓŁKOLONIE

PÓŁKOLONIE tenisowe
LATO 2024

Treningi będą prowadzone przez kadrę trenerską naszego klubu. Zapewnimy dzieciom aktywny wypoczynek. Posiadamy 7 kortów tenisowych, 4 korty do badmintona, 2 sale fitness, salę zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią oraz własny rozległy teren zielony. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, w której dzieci będą miały zapewnione śniadanie i obiad.

Zajęcia dla dzieci, które kochają sport jak również dla tych, które dopiero poczują w sobie sportowy zew.

  • treningi tenisa prowadzone przez naszych trenerów, w grupach 6 osobowych. Każdy z instruktorów posiada kwalifikacje i doświadczenie w szkoleniu i opiece dzieci
  • treningi ogólnorozwojowe i gry zespołowe prowadzone na naszej sali fitness oraz boisku do piłki nożnej (jeśli pogoda pozwoli)
  • zabawy na powietrzu
  • zapewniamy drugie śniadanie, dwudaniowy obiad w restauracji znajdującej się na terenie obiektu, nielimitowaną ilość wody do picia
  • sprzęt sportowy m.in. rakietę na czas zajęć
  • ubezpieczenie NNW

Dziecko na czas półkolonii powinno mieć ze sobą: strój sportowy (koszulki, krótkie spodenki, spodnie dresowe, bluzę), dwie pary obuwia, opisany bidon do uzupełniania wody, książkę lub ulubioną grę, kieszonkowe, rakietę tenisową jak dziecko posiada, telefon komórkowy tylko w razie potrzeby.

8:00 – 8:15 – zbiórka dzieci przy recepcji Błonia Sport

8:15 – 8:30 – powitanie trenera, zapoznanie z programem dnia

8:30 – 10:00 – trening tenisa

10:00 – 10:30 – drugie śniadanie

10:30 – 13:00 – zabawy ogólnorozwojowe na boisku, naszym terenie zielonym, warsztat kulinarny, wspólne oglądanie bajek, wyjście pod Kopiec Kościuszki

13:00 – 14:30 – obiad i odpoczynek

14:30 – 16:00 – trening tenisa

16:00 –  odbiór dzieci

Koszt półkolonii:

– 949 zł za cały turnus

– 249 zł za dzień półkolonii

Zniżki:

– 5% dla rodzeństwa, uczestników zajęć Błonia Sport, udział w dwóch turnusach

Na początku każdej półkolonii Książeczka Kolekcjonera Mosterów jest pusta — rozpoczyna się zbieranie punktów, czyli Monsterów.

Monstery zdobywa się, wykonując różne zadania i biorąc udział w wydarzeniach w klubie. Kiedy wykonasz zadanie, trener wydarzenia potwierdzi zdobycie Monstera/Monsterów.

Liczba zebranych przez Ciebie Monsterów będzie zapisywana, a na koniec półkolonii, po zebraniu odpowiedniej ilości Monsterów wymieniona na nagrodę!

 

1 miejsce rakieta HEAD Boom Jr 2024 


2 miejsce torba Jr Tour Racquet Bag Monster 


3 miejsce plecak Kids Tour Backpack


Dla każdego uczestnika nagroda gwarantowana: HEAD Extreme Mini Bag! 


 

Dodatkowo istnieje możliwość wysłania karty ze zgłoszeniem oraz udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami – wysyłka do biura w Krakowie skąd wszystkie zgłoszenia zostaną wysłane do Austrii

Zapisów proszę dokonywać poprzez wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego, wybierając odpowiedni termin turnusu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
4 TURNUS: 17 – 21 lipiec 2023 - BRAK MIEJSC
5 TURNUS: 24 – 28 lipiec 2023 - BRAK MIEJSC
6 TURNUS: 31 – 04 sierpień 2023 - BRAK MIEJSC
7 TURNUS: 07 – 11 sierpień 2023 - BRAK MIEJSC
9 TURNUS: 21 – 25 sierpień 2023 (możliwość zapisu na listę rezerwową)

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.