Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

TRENINGI

TRENINGI INDYWIDUALNE

Jeśli chcesz szybko i przede wszystkim efektywnie rozpocząć swoją przygodę z grą w tenisa,
to nasz program treningów indywidualnych jest właśnie dla Ciebie!

Pod okiem naszych wykwalifikowanych trenerów, błyskawicznie opanujesz podstawy, a to pozwoli na rozwój techniki, taktyki i osiąganie kolejnych poziomów gry. Zajęcia z trenerami Błonia Sport, prowadzone są w systemie „jeden na jeden”. Jest to najefektywniejszy sposób treningu, dający ogromną możliwość rozwoju i pozwalający rozwiać wszelkie pytania i wątpliwości w momencie ich zaistnienia.

Uwaga trenera jest skupiona na zawodniku dzięki czemu jest on w stanie wychwycić wszystkie błędy i od razu je korygować. W trakcie trwania zajęć zawodnicy mają możliwość nie tylko ćwiczyć, ale również sprawdzić swoje umiejętności w punktowanych rozgrywkach z trenerem.

Treningi dzielą się na zajęcia indywidualne oraz dwójkowe (trening przeznaczony dla znajomych, którzy sami utworzą grupę treningową).

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

GDZIE JESTEŚMY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.