Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 07:00 – 22:00 | Sob. – Nd. 08:00 – 21:00

Zajęcia Błonia Kids

Sport i zabawa to niezbędny element rozwoju każdego dziecka. Nasze zajęcia sportowe skierowane są do dzieci od czwartego roku życia. Podstawą naszej działalności Błonia Kids, to zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej, prowadzone w grupach wiekowych dzieci od 4-8 lat. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z doświadczeniem trenerskim.

Zajęcia Błonia Kids

Zajęcia ogólnorozwojowe
Błonia Kids

Sport i zabawa to niezbędny element rozwoju każdego dziecka. Nasze zajęcia sportowe skierowane są do dzieci od 3 roku życia. Podstawą naszej działalności Błonia Kids, to zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej, prowadzone w grupach wiekowych dzieci od 3-7 lat. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z doświadczeniem trenerskim.

pojedyncze wejście 39

4 wejścia 119 zł (do wykorzystania przez 3 mies.)

 

Rozpoczynamy zapisy na zajęcia nowych grup 3-7 lat. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, to prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.