Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

ORGANIZACJA URODZIN

NIEZAPOMNIANE URODZINY W BŁONIA SPORT:
- Urodziny tenisowe lub badmintonowe
- Urodziny sportowe
- Urodziny muzyczno-taneczne

Urodziny tenisowe lub badmintonowe na korcie: proponujemy tenis lub badminton z przymrużeniem oka, czyli konkursy, gry i zabawy na korcie, ale z profesjonalnym trenerem i sprzętem godnym urodzinowej uroczystości. W każdej z zabaw bez problemu odnajdą się dzieci, które na korcie będą po raz pierwszy, ale jak często pokazuje doświadczenie, nie ostatni. Zajęcia prowadzą kwalifikowani instruktorzy tenisa i badmintona.

Urodziny sportowe: urodziny na odkrytym boisku piłkarskim bądź na sali kids lub fitness. Zabawę sportową poprowadzą instruktorki fitness lub trenerzy piłki nożnej. To dwie godziny wyśmienitej zabawy, wypełnionej zabawami i atrakcjami sportowymi oraz zdrową rywalizacją.

Urodziny muzyczno-taneczne: dostarczą dzieciom mnóstwo radości i zabawy, ale także przyczynią się do ich rozwoju motorycznego, koordynacji ruchowej oraz pracy zespołowej. To nie tylko świetna rozrywka, ale także szansa na poznanie i rozwijanie pasji oraz talentów muzyczno-tanecznych. Zabawy muzyczno-taneczne to idealny sposób na stworzenie rozrywkowej atmosfery podczas imprezy dla Twojego dziecka.Nasze animatorki zapewnią dynamiczne i pełne energii zajęcia, które sprawią, że dzieci będą tańczyć, śpiewać i bawić się przez całe przyjęcie!

Całość prowadzonych urodzin trwa 2 godz. (1,5 godz. gier i zabaw oraz 0,5 godz. na konsumpcję tortu/przekąsek itd.)

Podczas trwania zabaw, robimy przerwy na odpoczynek i konsumpcje przygotowanych napojów/przekąsek, w osobnej, kolorowej sali.

Cena: 649 zł /grupa do 10 osób (koszt uczestnictwa kolejnego dziecka to 59 zł/dziecko).

Wstępna rezerwacja terminu utrzymywana jest 3 dni. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 249 zł do 3 dni od złożenia rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny. W przypadku zdarzeń losowych np. choroba dziecka, można zmienić termin urodzin na inny w okresie 6 miesięcy. Zmianę terminu można dokonać do 3 dni przez planowanym terminem urodzin.

Dodatkowo możemy zapewnić animatorkę – plastyczkę, która będzie malowała twarze dzieci przez cały czas trwania urodzin i zamieniała je w piękne obrazy (dodatkowy koszt: 250 zł)

Formularz zgłoszeniowy:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Rodzaj urodzin

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.