Godziny otwarcia: Pon. – Nd. 07:00 – 23:00

Powitaj wiosnę
w Błonia Sport!

Już 23 marca w sobotę serdecznie zapraszamy na Powitanie wiosny w Błonia Sport!

Czas wiosny to powiew świeżości, który przynosi siły do podejmowania nowych wyzwań. To idealny moment na zadbanie o swoje samopoczucie, zdrowie oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe nieodpłatne wydarzenie: warsztaty jogi oraz spotkanie z Fizjoterapeutką!

Podczas warsztatów będą mieli Państwo okazję do zapoznania się z podstawami jogi i jednocześnie do aktywnego rozpoczęcia sezonu pod okiem doświadczonej Instruktorki. Mamy nadzieję, że to doświadczenie będzie stanowiło inspirację do kontynuowania praktyki.

Spotkanie z Fizjoterapeutką zapewni Państwu zastrzyk wartościowej wiedzy na temat zdrowego treningu oraz tego, co możemy robić, aby zadbać o swoje samopoczucie i zmniejszyć ryzyko kontuzji podczas podejmowania nowych aktywności w sezonie wiosennym!

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zapisów!

10:00-10:55 I grupa warsztatów jogi
11:00-12:00 spotkanie z Fizjoterapeutką
12:00-12:55 II grupa warsztatów jogi

Zachęcamy do skorzystania zarówno z warsztatów jogi, jak i spotkania z Fizjoterapeutką. Można uczestniczyć w obydwu grupach warsztatowych.

Wskazany jest wygodny, sportowych strój (moc kolorów mile widziana 🙂 ). Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek. Serdecznie prosimy o przybycie 10-15 minut przed czasem.

Zapis na BEZPŁATNE wydarzenie dostępny jest przez poniższy formularz. Prosimy o uważne zaznaczenie grup warsztatowych przez wybór odpowiednich okienek. Każda zapisana osoba otrzyma odpowiedź na maila.

Niebawem w mediach społecznościowych pojawią się opisy osób prowadzących wydarzenie.

Zapraszamy i do zobaczenia w sobotę 23 marca w Błonia Sport!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Chcę zapisać się na:

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.